Bardzo profesjonalne szkolenie on-line z zakresu komunikacji z pacjentem. Szczegółowo szereguje schemat rozmowy podczas konsultacji stomatologicznej, zwraca uwagę na wiele kwestii psychologicznych, o których  w  codziennej pracy bardzo intensywnej i szybkiej – często zapominamy. Polecam serdecznie

Dr Anna Kabcińska – Gdynia

Czas spędzony z Angeliką będę wspominać, jako intensywną współpracę w doborowym towarzystwie. Duże doświadczenie pozwala na precyzyjne przygotowanie do stanowiska koordynatora, opiekuna medycznego. W zależności od potrzeb kliniki znajduje indywidualnie rozwiązania pozwalające na usprawnienie pracy na co dzień. Po zakonczeniu dni szkoleniowych jest również dostępna pod telefonem i e-mailowo. Jest to istotne, gdyż w razie uzyskania porady czy znalezienia rozwiązania można się z Angeliką skontaktować i wtedy wysłucha oraz udzieli pomocy ze swojej strony. Osoba godna do nawiązania współpracy.

Magdalena Blaut – Opiekun Pacjenta w Dentim Clinic – Katowice

Szkolenie bardzo przydatne w organizowaniu praktyk lekarskich, cenne wskazówki i przykłady. Pani Angelika prowadzi kurs bardzo profesjonalnie i posiada duże doświadczenie. Bardzo polecam tego typu usługi/szkolenia.

Dr Edyta Mazur – Ortodonta, Kraków

Kochani, Webinary z Panią Angeliką na temat roli opiekuna pacjenta w klinice stomatologicznej to ogrom przydatnej wiedzy popartej przykładami z życia wziętymi. Fantastyczna inspiracja. Sporo praktycznych uwag jak można usprawnić pracę kliniki. Serdecznie polecam! Dziękuję 🙂

Agnieszka B. – Opiekun Pacjenta w „Uśmiechnij się” Oświęcim

Doskonały webinar na temat roli opiekuna pacjenta. Jeśli ktoś czuje, że to brakujące ogniwo w jego praktyce, szczerze polecam naukę u Pani Angeliki. Ogrom praktycznej wiedzy podany w energetycznej formie.

Dr Barbara Chmielewska – Warszawa

Bardzo ciekawe i rzeczowe szkolenie, w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm . Dużo przydatnej wiedzy. Szczerze polecam i czekam na kolejne:)

Agata N.

Polecam szkolenie Opiekun pacjenta wszystkim kto już ma albo się zastanawia nad stanowiskiem opiekuna pacjenta w swojej klinice. Dużo praktycznej wiedzy, schematów postępowania i zakresów obowiązków . Widać i czuć tą pasje 🙂

dr Walery Tarnawski

Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Walery Tarnawski

Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze szkoleń prowadzonych przez Panią Angelikę. Od dłuższego czasu miałam w głowie tę myśl, że jest potrzebny w Klinice opiekun pacjenta,ktoś kto pomoże pacjentowi zrozumieć plan leczenia przygotowany dla niego, skoordynuje terminy wizyt-zaopiekuje się pacjentem… I oto zjawia się Pani Angelika 😄 z całą swoja wiedzą,wspaniałą pozytywną energią i ukierunkowuje nas. Dwudniowe szkolenie w pełni profesjonalne i retoryczne na najwyższym poziomie. Wiele rad praktycznych plus ćwiczenia. Pani Angelika to osoba  pełna pasji, z niesamowita energią i wspaniałym podejściem do uczestników szkolenia.

Dziękujemy Pani Angeliko i do zobaczenia bo chcemy więcej.
update 30.01.2019:  Pani doświadczenie i pasja z jaka Pani przekazuje wiedzę 👍😊 Uważam, że wystarczyłaby na kilka takich spotkań. Bardzo się cieszę, że Panią poznałam oraz, że mogłam zainicjować dzięki Pani powstanie w Klinice stanowisko opiekuna pacjenta.

Wawrzyn Barbara (Head Manager) Klinika Platinum Wrocław

Dentim Clinic – Katowice

Angelika worked with us for over three years to initiate and develop a treatment coordinating department within our practice from scratch. She brought knowledge, experience and a willingness to work that showed a refreshing attitude and it is to this that I would attribute the success of our TCO department now. She has been able to work with the practice partners and the whole team to establish the protocols and implementation of a workflow for treatment coordination which  we had expanded across all of our practices. […]

Ten Dental – London