Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze szkoleń prowadzonych przez Panią Angelikę. Od dłuższego czasu miałam w głowie tę myśl, że jest potrzebny w Klinice opiekun pacjenta,ktoś kto pomoże pacjentowi zrozumieć plan leczenia przygotowany dla niego, skoordynuje terminy wizyt-zaopiekuje się pacjentem… I oto zjawia się Pani Angelika 😄 z całą swoja wiedzą,wspaniałą pozytywną energią i ukierunkowuje nas. Dwudniowe szkolenie w pełni profesjonalne i retoryczne na najwyższym poziomie. Wiele rad praktycznych plus ćwiczenia. Pani Angelika to osoba  pełna pasji, z niesamowita energią i wspaniałym podejściem do uczestników szkolenia.

Dziękujemy Pani Angeliko i do zobaczenia bo chcemy więcej.
update 30.01.2019:  Pani doświadczenie i pasja z jaka Pani przekazuje wiedzę 👍😊 Uważam, że wystarczyłaby na kilka takich spotkań. Bardzo się cieszę, że Panią poznałam oraz, że mogłam zainicjować dzięki Pani powstanie w Klinice stanowisko opiekuna pacjenta.

Wawrzyn Barbara (Head Manager) Klinika Platinum Wrocław

Dentim Clinic – Katowice

Angelika worked with us for over three years to initiate and develop a treatment coordinating department within our practice from scratch. She brought knowledge, experience and a willingness to work that showed a refreshing attitude and it is to this that I would attribute the success of our TCO department now. She has been able to work with the practice partners and the whole team to establish the protocols and implementation of a workflow for treatment coordination which  we had expanded across all of our practices. […]

Ten Dental – London

Miałam przyjemność pracować z Angeliką kiedy jeszcze była koordynatorem w Ten Dental w Londynie. Nauczyłam się wiele, ale i też moja praca jako recepcjonistki była o wiele lżejsza dzięki temu, że koordynator „bierze na siebie” najtrudniejsze i najdłuższe rozmowy z pacjentami. Moja praca była o wiele mniej stresująca. Do tego nikt nie musiał czekać, żeby się dowiedzieć jakie opcje leczenia istnieją, bo ona zawsze była dostępna dla pacjentów. Teraz, jako menadżer, tym bardziej twierdzę, że każda klinika powinna mieć koordynatora, a Angelika jest najlepszą osobą do jego wyszkolenia.

Ania – Londyn

„mocno ciekawa koncepcja… pozwala w założeniu na wielką oszczędność czasu lekarzy, aby mogli poświęcić się temu, do czego są powołani: leczeniu pacjentów! serdecznie polecam…”

dr Jarek Matuszak – Szczecin