Angelika Wołkowyska

Jest trenerem biznesu, szkoleniowcem w zakresie obsługi klienta, opiekuna pacjenta/koordynatora leczenia, sprzedaży w stomatologii (również w języku angielskim). Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, Akademii Morskiej w Gdyni i studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Głównej Szkole Handlowej w Warszawie. W 2016 roku wróciła z 12-letniej emigracji z Wielkiej Brytanii, z czego 10 lat spędziła w Londynie.

Ma blisko 20 lat doświadczenia w sprzedaży w różnych branżach, zarówno z kraju jak i za granicą.

Ze stomatologią związała się w 2006 roku, krótko po tym jak zaczęła swoją przygodę na emigracji. Praca w gabinecie bardzo się jej podobała, ale ciągle szukała sposobu na połączenie umiejętności sprzedażowych ze stomatologią. Wtedy natknęła się na termin Treatment Coordinator (TCO) czyli koordynatora leczenia/ opiekuna pacjenta. Po szkoleniu, od razu znalazła zatrudnienie w świetnej klinice i przyczyniła się do potrojenia jej rozmiarów w przeciągu kolejnych 3 lat. Po czym sama wyszkoliła swoich następców i kontynuowała zarządzanie jakością obsługi pacjentów i szkoleniem pozostałych pracowników. Więcej o koordynatorze na blogu.

W roku 2016 powróciła do Polski, aby wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie i dostosować je do polskich warunków tworząc nowy model obsługi pacjenta oparty na opiekunie pacjenta/koordynatorze leczenia.

Bezustannie się dokształca, a tematem pracy dyplomowej na studiach podyplomowych na SGH było „Wykorzystanie Internetu w promocji usług stomatologicznych”.

Po godzinach gra w kosza i prowadzi blog – Emigrantka z Włocławka – Gorąco polecamy!