Angelika Wołkowyska

Jeśli pragniesz szkolenia całościowego, indywidualnie ze mną podczas kilku spotkań, to coś dla Ciebie.

To oferta specjalnie dla tych, którzy chcą być całościowo i kompletnie przygotowani do pracy jako Opiekun Pacjenta.

Level 1

To trwający 6 h webinar poświęcony podstawom o stanowisku. Podzielony jest na 4 sesje:

Podczas pierwszej sesji będą poruszone wszystkie podstawowe kwestie dotyczące Opiekuna Pacjenta – kim jest, korzyści z posiadania tego stanowiska w klinice, główne zadania i cechy dobrego Opiekuna.

Proces wdrażania stanowiska Opiekuna Pacjenta będzie tematem drugiego spotkania. Od czego zacząć, o czym trzeba pomyśleć zanim się za to weźmiemy, proces rekrutacji, stanowisko pracy, możliwości rozwoju osoby będącej Opiekunem, model obsługi pacjenta, plan działania i jak wdrożyć wszystko w życie i na jakie potencjalne zagrożenia trzeba uważać, jak wynagradzać i motywować pracownika na tym stanowisku. 

Podczas sesji 3 porozmawiamy o obowiązkach i działaniach Opiekuna Pacjenta w klinice. Kiedy i jak należy je ustalić, czym powinien się zajmować, a czym może się zajmować Opiekun Pacjenta. Poruszymy tu między innymi temat konsultacji oraz rozmów Opiekuna z pacjentem, plan dnia.

W trakcie ostatniego spotkania poruszę tematykę waszego wyboru, pytania, problemy, kontrowersje itd.. Proszę o maila z pytaniami od Państwa jak tylko się takie pojawią, nawet jeszcze przed pierwszą sesją. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć podczas webinaru.

Level 2

Druga część szkolenia poświęcona jest rozmowie Opiekuna z pacjentem w jego przestrzeni. Podzielony jest na 2 sesje.

Poznacie sposoby na rozpoznanie osobowości pacjenta i niewerbalne techniki komunikowania się z nim podczas tego „one to one” spotkania, w waszej przestrzeni – pokoju konsultacyjnym.

Na drugim spotkaniu podzielę się z wami swoją receptą na konwersję – 30 etapów spotkania z pacjentem. Same konkrety! W tym przezwyciężanie obiekcji oraz moja strategia na prezentowanie planu leczenia.

Level 3

Ta część poświęcona jest rozmowie z pacjentem w języku angielskim. Przekaże Ci łatwe wyrażenia i sposoby na obsłużenie pacjenta podczas rozmowy przy recepcji, przez telefon, i po konsultacji z lekarzem. Przejdziemy krok po kroku po ścieżce jaką nowy pacjent odbywa od momentu pierwszego kontaktu, po konsultację i rezerwowanie na leczenie. Podzielimy ją na dwie części: teoretyczną i praktyczną, każda po 1,5 h.

Pakiet – Opiekun Pacjenta

13 h wiedzy - indywidualne spotkania tylko z Angeliką Wołkowyską - webinary dostosowane do Twoich potrzeb

3 500,00 PLN

Zarezewuj darmową telefoniczną konsultację