EDYCJA 4: 5 i 6 listopada 2020 – ZAPISY TRWAJĄ

Sesja 1 (czwartek 5 listopada 9:00 – 12:00)

Podczas pierwszej sesji będą poruszone wszystkie podstawowe kwestie dotyczące Opiekuna Pacjenta – kim jest, korzyści z posiadania tego stanowiska w klinice, główne zadania i cechy dobrego Opiekuna.

Zajmiemy się również procesem wdrażania stanowiska Opiekuna Pacjenta. Od czego zacząć, o czym trzeba pomyśleć zanim się za to weźmiemy, proces rekrutacji, stanowisko pracy, możliwości rozwoju osoby będącej Opiekunem, model obsługi pacjenta, plan działania i jak wdrożyć wszystko w życie i na jakie potencjalne zagrożenia trzeba uważać, jak wynagradzać i motywować pracownika na tym stanowisku. 

Sesja 2 (piątek 6 listopada 9:00 – 12:00)

Podczas sesji 2 porozmawiamy o obowiązkach i działaniach Opiekuna Pacjenta w klinice. Kiedy i jak należy je ustalić, czym powinien się zajmować, a czym może się zajmować Opiekun Pacjenta. Poruszymy tu między innymi temat konsultacji oraz rozmów Opiekuna z pacjentem, plan dnia.

W trakcie tego spotkania poruszę również tematykę waszego wyboru, pytania, problemy, kontrowersje itd.. Proszę o maila z pytaniami od Państwa jak tylko się takie pojawią, nawet jeszcze przed pierwszą sesją. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć podczas webinaru.

Zarezerwuj sobie miejsce już TERAZ!

Webinar „Opiekun pacjenta – brakujące ogniwo” – Edycja 4

399.00 zł